Customer Care, Service, Telefonsupport, Reservdelar & Verktyg


Service Sverige / Norge

+46 (0)370 501731

SV-ServiceSW@salvgninigroup.com

 

Service Danmark

SV-ServiceDK@salvgninigroup.com

 

Service Finland

SV-ServiceFI@salvgninigroup.com

 

Reservdelar

+46 (0)370 501732

SV-SpareParts@salvgninigroup.com

Stefan Svensson 

Customer Care Manager

stefan.svensson@salvgninigroup.com

Martin Fransson

Customer Care - Service

martin.fransson@salvgninigroup.com

Mikael Danielsson

Customer Care - Service

mikael.danielsson@salvgninigroup.com

Mattias Ekman

Customer Care - Spare Parts

mattias.ekman@salvgninigroup.com

Lena Borgstedt

Customer Care - Shipping and Invoicing

lena.borgstedt@salvgninigroup.com

Peter Bordoy

Customer Care - Denmark

(+45)21 69 33 18

peter.bordoy@salvgninigroup.com

Markku Lahtinen

Customer Care - Finland

+358 (0) 400 651799

markku.lahtinen@salvgninigroup.com


 

SIM (Salvagnini Improvement Modification) - Hårdvaror, Mjukvaror och Mekaniska förbättringar

Johan Olsson

Project Manager (CRD)

+46 (0)370 20734

johan.olsson@salvgninigroup.com

Utbildning & Programmeringssupport 


 

Utbildning och programmeringssupport

SV-ProgSupport@salvgninigroup.com

Johan Olsson

Training Manager

+46 (0)370 20734

johan.olsson@salvgninigroup.com

Aisho Baro

Trainer

+46 (0)370 501740

aisho.baro@salvgninigroup.com

Oscar Karlsson

Trainer

+46 (0)370 20735

oscar.karlsson@salvgninigroup.com

Installation & Flyttar

Andreas Gustavsson

Installation Technican

+46 (0)370 501746

andreas.gustavsson@salvgninigroup.com